Penzion

Penzion Suchdol je komfortní novostavba ponořená v srdci CHKO Třeboňsko. Disponuje kapacitou deseti lůžek, která jsou rozmístěna do dvou apartmánů po pěti lůžkách.

Cílem bylo vybudování venkovského stavení s důrazem na tradiční jihočeskou architekturu Třeboňska. Byly použity klasické stavební materiály jako podlahové půdovky, staré stropní trámy či kamenné desky.

Každý z apartmánů je navržen a vybaven tak, abyste se cítili jako doma.  Ať už pojedete s rodinou nebo s přáteli, jistě oceníte dvě ložnice a velký obývací pokoj s venkovní terasou. Využijte dostatek času o dovolené a připravte si  Váš oblíbený pokrm v komfortně vybavené kuchyni.

Parkování je zajištěno na vlastním pozemku před penzionem. Pro cyklisty je připravena uzamykatelná úschovna kol ve dvoře.

Penzion je přísně nekuřácký. Prosíme návštěvníky, aby nechali své domácí mazlíčky doma. Zároveň Vás žádáme o používání čisté domácí obuvi vzhledem k dřevěným podlahám v interiéru penzionu.

Suchdol nad Lužnicí

Výhled na Novohradské hory ze SuchdolaPokud hledáte krásné místo pro rodinnou dovolenou, ubytování pro pár nebo chcete vyrazit na dovolenou s přáteli, Suchdol nad Lužnicí je tím ideálním místem. Město se nachází nedaleko od Třeboně směrem k hranici s Rakouskem. Je obklopeno lesy a rybníky CHKO Třeboňsko, jednoho z nejkrásnějších míst v jižních Čechách.

Suchdol je také vyhledávaným místem pro příznivce cyklistiky, vodáctví, pěší turistiky či inline bruslení. Kdo se rád koupe, může využít několika nedalekých pískoven, kde je na rozdíl od rybníků voda průzračná a čistá. Rybníky, pískovny a řeky Lužnici, Dračici či Nežárku jistě rádi využijí i rybáři